Animace

4. - 6. animace

3. dubna 2009 v 13:16 | Shichi-chama | しち-ちゃま
Začala jsem dělat pokusy s Animation Shopem :D Musím říct, že je to dobrej prográmek ^^ Doufám, že se líbí n_n Potom budu pokračovat :-)

2. animačka

1. ledna 2009 v 19:22 | Shichiyou Kuran | 玖蘭七曜
Jsem boréééééééééééééc!!!!!!!!! Jáááá jsem to dokáááázala!!!!!!!!!! S pomocí těch programů a návodu se mi to povedlo ^^ Nebylo to zas tak složité :D Napodruhé už asi ani návod potřebovat nebudu :D Hmm, háček ale je v tom, že ten program bere jenom avička a já mám skoro všecky videa v rvmb.... holt, budu se muset nějak domluvit s tím debilním Total Video Converterem, který se mi dvakrát během deseti minut sekl a musela jsem začít znova...... (i když.... jestli se s ním domluvím, tak možná ani nebudu potřebovat ty nové programy protože jsem tam viděla i převod do gifu [teda.... vlastně jsem to už zkusila, ale jediné, co zůstalo pohyblivé, bylo zrnění.... fakt pecka...])
No, a teď k tomu, co je na animce- je to z anime Karin a je na něm Karin a nějakej švarnej chlapec ze začátku prvního dílu. Pro ty, co ten začátek neviděli- ona to není zas tak romantická chvilka, Karin je totiž upírka a.... to už si myslím domyslíte xD

1. animačka

1. ledna 2009 v 11:35 | Shichiyou Kuran | 玖蘭七曜
No, to vlastně není tak úplně moje práce.... udělala jsem to z té animačky, co jsem včera zveřejnila, a pak jsem to zregulovala do avataru xD Ale stejně mi to trvalo dlouho, musela jsem při tom použít i GIFanimator, protože mi v PS nešly oddělit ty snímky. Ještě jsem ji poupravila, protože se mi to nechtělo vejít přímo do toho čtverečku a dala jsem na to texturu. Tak co myslíte?
Příště bych se mohla pokusit o animačku ÚPLNĚ SAMA, našla jsem na netu program, kterým byla dělaná i tak předchůdkyně tohoto avataru, akorát jsem ten program nenainstalovala a teď už nevím, kam jsem ho stáhla.... xD No nic já se to pokusím najít :D

P.S. Jukla jsem se na návod té animačky podle toho programu, a dělat to nebudu....... já jsem si ten návod vlastně nikdy pořádně neprohlídla a jak se na to teď dívám O.o /bojim bojim!!/ je to děsně složitý.... -_-"
 
 

Reklama